Een nieuwe digitale lasmachine biedt een temperatuurregeling van 0-300°C voor thermoplastische materialen zoals PP-R, PB, PE-X en PE. Het systeem heeft een digitaal display voor temperatuurmonitoring en past zich automatisch aan de omgeving aan. De machine is geschikt voor pijpdiameters van 20-63 mm. Bij temperatuurafwijkingen krijgen gebruikers een waarschuwing, en de machine houdt een constante temperatuur tijdens het gebruik. De toolkit bevat accessoires die de lasprestaties verbeteren. Deze technologie maakt lassen efficiënter en biedt nieuwe mogelijkheden.
Het thermostaatsysteem in deze digitale lasmachine zorgt voor nauwkeurige temperatuurregeling van 0 tot 300 °C. Dit maakt goede lasomstandigheden mogelijk voor verschillende thermoplastische materialen. De temperatuurregeling zorgt voor consistente prestaties voor pijpdiameters van 20 tot 63 mm, wat de las efficiëntie vergroot.
Het thermostaatontwerp van de machine is geschikt voor verschillende leidingmaterialen, zoals PP-R, PB, PE-X en PE. Dit controlesysteem, samen met de accessoires, helpt gebruikers om betrouwbare lasverbindingen te maken in diverse toepassingen. Net als bij traditionele MIG MAG-lastechnieken zorgt dit systeem voor een gelijkmatige versmelting van materialen voor goede resultaten.
100% origineel producten met garantie van de fabrikanten
Je hebt altijd het recht om binnen 14 dagen te retoureren
Alle aangesloten webshops bezorgen je bestelling snel
Van auto's tot aanhangers, we tonen je de mooiste producten